Archiv novinek

30.3.2019 | Nové kurzy v Centru tance
Srdečně vás zvu na otevřenou lekci a kurz orientálního tance pro pokročilé tanečnice v krásném sále v ulici Politických vězňů. Obě taneční události pořádá Centrum tance, o výuku budu pečovat já. Ukázková lekce se koná v pondělí 15. 4. od 19.00 hod., na ni pak 6. 5. naváže kurz, který potrvá až do konce června. Bližší informace a přihlášky najdete zde: www.centrumtance.cz/kurzy. Stačí si vyfiltrovat taneční styl a lektorku. Moc se na vás těším.

30.9.2018 | Nové kurzy – bez nutnosti online přihlášení
Začínáme 12. 11. Online přihlášky nejsou třeba. Kurzy jsou otevřené pro tanečnice všech pokročilostí. Stačí přijít na jakoukoli naši lekci. Podrobnosti k organizaci a platbě za kurz najdete na stránce Kurzy a semináře. Těšíme se na tančenou.

16.12.2017 | Srdečně vás zveme do jarních kurzů
Začínáme v týdnu od 6. března. Znovu vás čeká pestrá nabídka lekcí – od těch určených pro začátečnice až po ty pro velmi pokročilé. Moc se na vás těšíme.

13.8.2017 | Nové podzimní kurzy
Začínáme ve druhém říjnovém týdnu a moc se těšíme na všechny tanečnice – úplné začátečnice i pokročilé.

19.3.2017 | Dubnové kurzy jsou vypsány
Nepodařilo se vám naskočit do jarních kurzů včas? Nevadí, můžete se v týdnu od 3. dubna připojit do stávajících ve formě 10hodinových kurzů. Nově si také můžete zakoupit permici na 10 lekcí a přizpůsobit si tak taneční režim podle svých aktuálních možností a nálady. Těšíme se na vás.

21.1.2017 | Jsou tu jarní kurzy orientu
S radostí vás zveme do 6. ročníku našich pravidelných kurzů orientálního tance. Opět vás čeká pestrá nabídka lekcí – od těch určených pro začátečnice až po ty pro velmi pokročilé. Začínáme v týdnu od 27. února a moc se na vás těšíme. Přihlášky najdete v sekci Kurzy a semináře.

13.10.2016 | Začínají zkrácené podzimní kurzy
Přidejte se do kurzů Perly Arábie nebo Tajuplné růže, a to již v týdnu od 31. 10. Oba kurzy jsou vhodné pro začátečnice i mírně pokročilé. Čekají vás nové taneční prvky, kombinace i choreografie.

12.9.2016 | Jsou tu nové podzimní kurzy
V posledním zářijovém týdnu začínají nové 20hodinové kurzy. Jsou vypsány pro tanečnice všech pokročilostí včetně začátečnic a velmi pokročilých dam. Jako vždy se můžete těšit na komfortní zrcadlové sály v Podolí a na nám. Míru i pestrou paletu orientálních tanečních stylů. Moc se na vás těšíme.

18.6.2016 | Intenzivní červencový kurz už má svůj termín
Pro všechny tancechtivé dámy jsme vypsali v červenci týdenní intenzivní kurz. Můžete se těšit na 4,5 hodiny tance. Čeká vás muwashahat, tradiční baladi i samba orient. Lekce probíhají v pondělí, ve čtvrtek a v pátek. První devadesátiminutová lekce je již v pondělí 18. 7. od 19.00. Moc se na vás těšíme!

3.4.2016 | Začněte s orientem už v dubnu
Pokud vám utekl začátek jarních kurzů, můžete se v týdnu od 18. dubna připojit do stávajících ve formě 10hodinových kurzů. Pokud byste si rády „daly do těla“, jsou tu pro vás čtvrteční Tajuplné růže, pokud preferujete elegantní raks sharki, neváhejte se přidat do Perel Arábie. Mezi kurzy je navíc vždy možné přestoupit.

1.1.2016 | Jaro s orientálním tancem
V týdnu od 14. března 2016 začínají pravidelné 15hodinové kurzy orientálního tance. Na své si přijdou začátečnice i pokročilé, obdivovatelky choreografií, bezstarostného tančení i fit orientu. Těšíme se na vás.

28.10.2015 | Nové kurzy od listopadu: pro začátečnice i mírně pokročilé
Nestihly jste začátek říjnových kurzů? Připojte se do kurzů v listopadu a zaplaťte jen za 15 lekcí. Můžete vybírat z kurzů v Podolí i na nám. Míru, z lekcí balet orientu i tribal fusion. Těšíme se na vás.

16.8.2015 | Užívejte si orientální tanec každý týden
V týdnu od 5. října startují pravidelné 20hodinové kurzy orientálního tance. Můžete se těšit na lekce pro všechny pokročilosti, od začátečnic po pokročilé, raks sharki, balet orient, tribal fusion, orientální flamenco ad. Čekají vás nové kombinace, choreografie a hlavně mnoho radosti z tohoto jedinečného ženského tance.

7.6.2015 | Přijďte si k nám zatančit na červencový minikurz
Rády byste si zatancovaly i v létě? U nás můžete. Vypsali jsme speciální červencový minikurz, na kterém vás čeká 4,5 hodiny tance, tři minutové choreografie, tanec se závojem, shaabi i efektní prvky orientálního tance. Těšíme se na vás v týdnu od 27. 7.

20.2.2015 | Nové jarní kurzy pro všechny pokročilosti
Srdečně vás zveme na jarní 15hodinové kurzy, z nichž si vyberou tanečnice všech pokročilostí. Můžete se těšit na kurzy věnované raks sharki, balet orientu, orientálnímu flamencu i tribal fusion. Abychom vyšli vstříc všem z vás, kdo pracujete do pozdních večerních hodin, vypsali jsme nově i kurz začínající až ve 20.30 hod.

5.2.2015 | Do Kocourkova putuje 3 300 Kč
Letošní benefiční seminář vynesl Kocourkovu – azylu pro opuštěné kočky 3 300 Kč. Srdečně děkujeme všem účastnicím i těm dámám, které se třeba nemohly zúčastnit, a přesto se rozhodly přispět. Jste úžasné!

3.1.2015 | Přijďte si 1. února zatančit a při tom pomáhat
V neděli 1. února 2015 se koná další benefiční seminář, tentokrát zaměřený na netradiční drum solo. Celý výtěžek ze semináře bude stejně jako v uplynulých dvou letech věnován Kocourkovu – azylu pro opuštěné kočky. Vaše jediná přihláška zajistí krmivo pro opuštěné zvíře na celý měsíc!

25.8.2014 | Od září se bude tančit všude
Je to tak – od září se můžete těšit nejen na pravidelné kurzy na několika místech v Praze, ale i na zářijový folklorní maraton, který proběhne 7. září. V nových 20hodinových kurzech i ve speciálním maratonu se budou učit nové kombinace, technika i choreografie. Opět jsme nezapomněli ani na ty z vás, které nejsou zrovna milovnicemi choreografií, ale raději si jen tak bezstarostně tančí – právě pro vás je vypsán kurz Princezny ze Sáby. Pro začátečnice jsme zorganizovali hned 3 kurzy. Pojďte s námi tančit a staňte se princeznami!

25.5.2014 | První princeznovská hafla o páté se povedla
V neděli 18. května se v Domově Sue Ryder konala První princeznovská hafla o páté. Zúčastnilo se jí více než 80 návštěvníků, vystoupilo na ni 24 tanečnic v 16 originálních choreografiích. Výtěžek z dobrovolného vstupného ve výši 4 300 Kč putoval přímo do Domova Sue Ryder, který dlouhodobě pečuje o seniory. Děkujeme všem účastníkům i účinkujícím za báječnou atmosféru, krásné taneční výkony i velkorysý příspěvek pro ty, kteří už třeba tak často netančí.

15.3.2014 | Jarní 10hodinové kurzy
Pro všechny dámy, které se právě probouzejí ze zimního spánku, vypisujeme jarní 10hodinové kurzy! Začínají v týdnu od 7. 4. Pronikněte do tajů orientálního tance, vyzkoušejte si nové taneční kombinace i choreografie. Můžete si vybrat z kurzů pro začátečnice, mírně i středně pokročilé a pokročilé, a to v Podolí i na Náměstí Míru.