Kurzy a semináře

Přehled aktuálních kurzů a seminářů

Kurzy orientálního tance Adilah jsou pořádány v různých pokročilostech. Kapacita kurzu je 15 tanečnic, pokud není psáno jinak. Tematické semináře (s obvyklou kapacitou 12 tanečnic) probíhají zpravidla o víkendu.

Přihlášky do jarních kurzů naleznete zde:

 • Hvězdy Orientu (pokročilé)
 • 12.3.2018 - 25.6.2018
 • pondělí 19:00 - 20:00

Kurz je určený pro ostřílené tanečnice, které se chtějí zdokonalovat v pokročilých tanečních variacích. Na začátku každé lekce probíhá rozcvička vycházející z baletní přípravy. Následuje procvičování „techniky“ a výuka nových tanečních kombinací. Závěr hodiny je věnován krátkému protažení a uvolnění. Kurz má 15 hodinových lekcí.

Proběhne na adrese: Sokol Podolí, Podolská 5/90, 147 00 Praha 4 (mapa). Zrcadlový sál je dobře dostupný z tramvajové zastávky Kublov (8 minut tramvají z Karlova náměstí). Sál si můžete prohlédnout zde.

Cena kurzu: 2 100 Kč

Lektorka: Adéla

 • Perly Arábie (začátečnice a mírně pokročilé)
 • 6.3.2018 - 26.6.2018
 • úterý 20:00 - 21:00

Na kurzu se seznámíte s klasickým orientálním tancem a naučíte se zcela novou choreografii plnou efektních tanečních variací. Na začátku a na konci každé lekce probíhá jemné protažení. V průběhu hodin se vyučuje a opakuje základní „technika“, jednotlivé prvky se spojují do elegantních tanečních kombinací. Kurz má 15 hodinových lekcí.

Proběhne na adrese: Contemporary – Národní dům na Vinohradech, nám. Míru 820/9, 120 00 Praha 2 (mapa). Zrcadlový sál je dostupný přímo ze stanice metra či tramvajové zastávky Náměstí Míru. Sál si můžete prohlédnout zde.

Cena kurzu: 2 100 Kč

Lektorka: Hanka

 • Sametové víly (mírně a středně pokročilé)
 • 6.3.2018 - 26.6.2018
 • úterý 19:00 - 20:00

Kurz je zaměřený na moderní orientální tanec, který vyniká svou pestrostí a dechberoucí energií. Můžete se těšit na zábavné kombinace i novou choreografii. Na začátku a na konci každé lekce probíhá jemné protažení. V průběhu hodin se vyučuje a opakuje základní „technika“, jednotlivé prvky se spojují do hravých tanečních kombinací. Kurz má 15 hodinových lekcí.

Proběhne na adrese: Contemporary – Národní dům na Vinohradech, nám. Míru 820/9, 120 00 Praha 2 (mapa). Zrcadlový sál je dostupný přímo ze stanice metra či tramvajové zastávky Náměstí Míru. Sál si můžete prohlédnout zde.

Cena kurzu: 2 100 Kč

Lektorka: Hanka

 • Permice na 20 lekcí
 • 6.3.2018 - 26.6.2018
 • dle vybraného kurzu

S touto permicí můžete navštěvovat všechny naše kurzy zcela bez omezení. Přizpůsobte si svůj taneční režim podle svých aktuálních možností a nálady. Vyzkoušejte klidně všechny naše lekce a lektorky. Permice  je platná na 15 hodinových lekcí absolvovaných do 26. 6. 2018 vč.

Proběhne na adrese: dle vybraného kurzu.

Cena permice: 2 100 Kč

Lektorka: dle vybraného kurzu

Před přihlášením na jednotlivé kurzy či semináře si prosím přečtěte následující informace týkající se pokročilosti i organizace:

Rozdělení pokročilostí

začátečnice – pro všechny, co s orientálním tancem začínají, nebo si chtějí oživit jeho základ

mírně pokročilé – pro tanečnice, které už mají osvojené základní taneční prvky orientálního tance a jeho techniku i pro ty, které se vracejí k břišnímu tanci po delší době

středně pokročilé – pro tanečnice, které se věnují orientálnímu tanci alespoň jeden rok, mají osvojené základní taneční prvky, techniku i kombinace a chtějí se dále zdokonalovat v pokročilých tanečních variacích

pokročilé – pro tanečnice, které se věnují orientálnímu tanci alespoň dva roky, mají osvojené základní taneční prvky, techniku i kombinace a chtějí se dále zdokonalovat v pokročilých tanečních variacích

Organizace

Kurzy a semináře Adilah jsou organizovány soukromou osobou Hanou Červínovou (IČ: 43959504).

Neodchozené hodiny si můžete v rámci jednoho období nahrazovat i v jiných kurzech Adilah, ale pouze po předchozí domluvě. Neodchozené hodiny se nepřevádí do dalších kurzů v následujících obdobích, ani na jiné osoby, ani se nevrací peníze.

Uhrazená částka za taneční kurzy a semináře se nevrací ani před zahájením kurzu či semináře. Pokud nemůžete kurz navštěvovat, je možné za sebe poslat náhradníka.

V případě vážných zdravotních problémů je možná dohoda o vrácení kurzovného, a to po předložení dokladu o pracovní neschopnosti nebo potvrzení od lékaře.

V případě, že se vypsaný kurz/seminář nebude otevírat či konat, bude vám nabídnut kurz/seminář jiný nebo vám budou vráceny peníze v plné výši.

Pokud máte k tanečním kurzům, seminářům či své pokročilosti jakékoliv dotazy, obraťte se na nás. Neváhejte nás také kontaktovat, máte-li zájem o jiné časy kurzů nebo kurzy individuální či firemní. Potřebné kontaktní údaje naleznete na stránce kontakty.